Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

iPad ve iPhone için uygulamalar yapın

İş yoğunluğunda sıkıştınız mı?

Apple FileMaker Platform’u ile sizlere çok hızlı uygulama geliştirebiliriz. Ayrıca 20 gün gibi kısa bir sürede ihtiyacınız olan yazılımları geliştirirken sizleri de eğitelim. 20 günün sonunda kendi yazılımlarınızı kendiniz geliştirin. Filemaker ile kolayca yapabileceğiniz özel uygulamalar oluşturun:

  • Kişiler
  • Faturalar
  • Projeler
  • İçerik
  • Envanter
  • Etkinlikler
  • Varlıklar

İş yeri inovasyonu. Tam size göre.

Günümüzde sorun çözücüler iş yerlerinde inovasyon sağlamak için dinamik yeni teknolojileri kullanıyorlar. Ancak çoğu zaman bir teknoloji açığı oluyor. Uygulamalar çok az iş görüyor, sistemler hiç esnek değil ve pahalı; bu da büyümeyi ve fırsatları daraltıyor.

Bir İş Yeri İnovasyon Platformu güçlü teknolojilere herkesin erişmesini sağlayarak bu boşluğu doldurur.

Kendiniz yapın veya bir ortakla çalışın.

İş Yeri İnovasyon Platformu, iş sorunlarını çözmede uzman güvenilir ortaklardan oluşan canlı bir ekosistem tarafından desteklenir. Bu ortaklardan birinden ihtiyacınız olan yardımı alabilir (İngilizce) veya ücretsiz öğrenme kaynaklarıyla kendiniz yapabilirsiniz (İngilizce). Her şekilde, iş yeriniz için kendi inovasyonunuza sahip oluyorsunuz.

İş Yeri İnovasyonu Platformuna neden geçmelisiniz?

Sizinki gibi şirketler bir yandan süreçleri kolaylaştırarak, bir yandan da İş Yeri İnovasyonu Platformuyla zamandan ve paradan tasarruf ederek iş yoğunluğundan kaçıyorlar.

Zamandan ve paradan tasarruf ediliyor 85 %

Mobil iş güçleri için daha fazla etkin süreçler yaratılıyor 77 %

Çalışan memnuniyeti artırılıyor 67 %

Kaynak: İş Yeri İnovasyonu Raporu: İlk sürüm. Müşterilerin karşılaştıkları zorlukları ve operasyonel verimsizliklerini, iş yoğunluğundan nasıl çıktıklarını inceleyen bir anket. FileMaker, Inc.

İş Yeri İnovasyonu Raporu: İlk sürüm

Apple FileMaker Platformu; iPad, iPhone, Windows, Mac ve web’de kolayca çalışabilen özel uygulamalar yaratmak için güçlü bir yazılımdır. Dünyanın en hızlı uygulama geliştirme ortamıdır. 3 günde yazılım yazmaya başlıyabilirsiniz. Size özel uygulamalar geliştirirken, kurum içerisinde bir personeli de yazılımcı
olarak yetiştirmekteyiz. Filemaker’ın öğrenilmesi çok hızlı ve basit olduğundan proje sonrası kendi yazılımınızı kendiniz geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Düşük
maliyete
tüm
ihtiyaçlarınızı
karşılar
Kısa sürede
yazılım
ihtiyaçlarınızı
kendiniz
geliştirin
Dışarıdan
hizmet
alımları %40
daha ucuz
iPad, iPhone,
Mac, Windows
ve web
üzerinde
çalışır
iPad ve iPhone
için güçlü
uygulamalar
oluşturun

Keyifli yazılım ortamı

20 yıllık
tecrübe
Sektörel
bir çok
hazır paket
yazılım
Kendi
geliştirdiğimiz
kütüphanelere
sahibiz
Üniversiteler ile
İsbirliği yapıp,
ögrencilere
ücretsiz Egitim
veriyoruz
FileMaker’ın
Türkiye
Topluluğunu
yönetiyoruz