Taşeron Denetimini Kolaylaştırın

Uygunsuzluk Takip Programı

İnşaatlardaki uygunsuzluk yönetiminde kâğıt ve kalemi ortadan kaldırıyoruz. NTS ile taşeronlarınızın uygunsuzluk resimleri ve verileri tabletler vasıtası ile direkt yazılıma yüklenerek erişiminize sunuluyor. Projelerinizi hedeflenen zamanlarda tamamlamanız için büyük kolaylıklar sağlıyoruz.

NTS  ile inşaatlardaki uygunsuzluk yönetiminizi artık kağıt listelerle yapmanıza gerek bırakmıyor.

NTS  ile saatlerce kağıt notlar ve telefonlarla çekilen fotoğrafları sisteminize girmek yerine resim ve veriler tabletler vasıtası ile direkt yazılıma yüklenerek erişiminize sunuluyor. Projelerinizi hedef zamanlarda tamamlamanız için büyük kolaylıklar sağlıyor.

Saha Şeflerinin sorunları nelerdir ?

Genellikle  saha şefleri sahada denetimlerini  yaparken  bir yığın bilgiyi not etmek için yanlarında  kalem ve kağıt bulundurur ve uygunsuzlukları belgelemek için akıllı telefonları yardımıyla sorunlu bölgenin fotoğraflarını çekerler. Bu hem sahada yapılması zahmetli bir iştir, hem de ofise döndüğünde bir yığın veriyi sorumlu kişilere ulaştırmak için ekstra bir zaman gerektirir. Cep telefonları ile üst üste  çekilen uygunsuzluk fotoğraflarının ilgili kişilere gönderilirken doğru not ile ilişkilendirilmesi de ayrı bir zorluktur. Çoğu zaman katlar odalar birbirine karıştırılabilir.

Bütün bu sorunları çözecek bir yazılımımız var ;

NTS YAZILIMI  programı vasıtası ile denetçilerinizin tespit ettikleri uygunsuzlukları dakikalar içinde ilgili taşeronlara ve/veya proje sahiplerine iletmeleri mümkün.

NTS YAZILIMI  programı ile kullanıcı bazlı yetkilendirme yapabilmenize de imkan sağlıyor. Şantiyede tespit edilen uygunsuzluk sadece ilgilisi tarafından ve yetkilendirilmiş şirket yöneticileriniz tarafından görüntülenebilir. Bir taşeron diğerinin uygunsuzluk bilgisine erişmesi engellenir.

Yazılımımız sadece süreçlerinizi hızlandırmakla kalmaz aynı zamanda yapılabilecek hataların da minimuma indirilmesini sağlar. Şantiyede mevcut durumunuz nedir, eş zamanlı bir şekilde takibini sağlayabilirsiniz.

Karmaşık programlar ile uğraşacak vaktiniz olmadığını biliyoruz.

Bu yüzden NTS  programımızı çok kolay kullanılabilecek bir şekilde dizayn ettik. Programın işlevleri  ve işleyişi ilgili kişilere dakikalar içinde anlatılabilir ve hemen uygulamaya geçilebilir.

Yazılımımız hakkında Broşür ve/veya Demo sürüm talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz :

info@aysbilisim.net / 0532 231 0727

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Verimli Çalıştık

İnşaat
alanında
uzmanlaşmış
yazılımcı kadro
VİP
müşteri
hizmeti
%100 kendi
Ar-Ge mize ait
Modüler yazılım
kütüphaneleri
NTS yazılımını
farklı
sektörlerde
farklı projelere
uyarlayabilime
Tamamen
yerli yazılım
alt yapısı