Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Doğru Seçimi Yapan Kazanır

Arşiv Taşıma

İşletmelerin evraklarını bir yerden başka bir yere taşımak için normal nakliye işlemleri ile karıştırılmaması gereken bir hizmettir. Bu hizmet, işletmelerin evraklarını arşivcilik standartlarına uygun, orijinal düzen içerisinde yeni yerine taşımasına yardımcı olur. Arşiv taşıma süreci, indeksleme, barkodlama, paketleme, taşıma ve nakliye aşamalarını içerir. Güvenilir bir Arşiv firmasıyla çalışarak bu süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Arşiv Taşıma Hizmeti, işletmelerin dosyalarını ve belgelerini bir yerden başka bir yere taşımak için kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet, işletmelerin dosyalarını ve belgelerini kaybetmeden, hasar görmeden ve çalınmadan yeni bir yere taşımasına yardımcı olur

Arşiv taşıma süreci, birçok önemli detayı içerir:

  1. Hazırlık Aşaması: Organizasyon şeması detayında tüm evraklar birim birim ayrı organize edilir. Nitelikli taşıma talep edilir ise tüm klasörler barkodlanarak AYSPro arşiv Yönetim yazılımına girilir. Koliler barkodlanarak, klasör ve kutu barkod eşleşmesi yapılır. Arşiv ve Kütüphane taşıma hizmeti normal bir nakliye hizmeti ile karıştırılmayacak kadar önemlidir. Arşiv taşıma hizmetini, Arşiv firmaları ile yapmak evraklarınız daha emin ellere teslim etmektir.
  2. Paketleme Aşaması: Arşiv taşıma işlemi, nakliye firmasının sorumluluğundadır. AYS Arşiv gibi güvenilir bir firma, eşyalarınızı sigorta kapsamında taşır. Yeni model araçlarla en kaliteli hizmeti sunar ve tüm evrakları büyük bir titizlikle taşır.
  3. Taşıma Aşaması: Arşiv taşıma hizmeti, işyeri için önemli olan evraklara zarar vermeden gerçekleştirilir. Paketlenen her bir arşiv evrağında özenli ve dikkatli paketleme yapıldığından, taşıma sonrasında da hangi klasör hangi koli içerisinde olduğunu net şekilde bilirsiniz.
  4. Nakliye Aşaması: AYS Arşiv, arşiv taşıma hizmetini büyük bir özen ve titizlikle ambalajlayarak paketler. Arşiv, yazılı ve görsel belgelerin saklandığı yerdir. Günümüzde arşivler elektronik ortamda da saklanabildiği için büyük veri saklama cihazları da bulunmaktadır. AYS Arşiv, arşiv niteliği taşıyan büyük veri saklama cihazları da dahil olmak üzere tüm belge ve verileri güven içinde istenilen adrese teslim eder.
  5. Referanslar ve Müşteri Memnuniyeti: AYS Arşiv, işletmeler için adresten adrese hızlı ve güvenli teslimat yapmıştır. Arşiv sektöründe yıllardır hizmet veren firma, sadece arşiv taşıma hizmeti değil, aynı zamanda, Arşiv Düzenleme, Dijitalleştirme, Yazılım hizmeti gibi birçok alanda da hizmet sunmaktadır.

Arşiv taşıma hizmeti, işletmelerin işleyişini aksatmadan dosyalarını güvenli bir şekilde taşımak için önemlidir

Bilgi ve Belge yönetimi

Dijitalleşmek için

Tamamı
Arşivcilik
Mezunu
Personel
Oracle ve SQL
Veritabanı
Entegrasyon
Tecrübesi
Güçlü
Cihaz
Envanteri
(A0, A3, A4,
Kitap Tarayıcı)
AYSPro
Fiziki Arşiv
Yönetim
Yazılımı
25 Yıllık
Fiziksel
Arşiv
Tecrübesi